Відбулась нарада з головами та старостами місцевих рад та ОТГ Пустомитівського району
altaltРобочу нараду з головами та старостами місцевих рад та ОТГ району провів сьогодні, 20 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь. В нараді також взяли участь голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, заступники голови райдержадміністрації Павло Городечний і Володимир Войтович та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядок денний засідання було винесено ряд питань, що виникли в процесі діяльності району.
alt Зокрема, обговорено:
- забезпечення проведення осіннього призову на строкову військову службу у Збройні Сили України;
- покращення стану військового обліку та бронювання на території Пустомитівського району;
- виконання місцевих бюджетів (сільських, міського, ОТГ) у звітному періоді 2018 року;
- використання коштів, передбачених на реалізацію об'єктів соціально-культурної сфери, які фінансуються у 2018 році за рахунок altкоштів державного, обласного та місцевих бюджетів;
- забезпечення відзначення 21 листопада 2018 року Дня Гідності та Свободи та 24 листопада 2018 року 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні;
- стан прийняття на баланс місцевих рад гідротехнічних споруд;
- вибори (ОТГ Зимна Вода);
alt- різне (в т. ч. “забезпечення земельними ділянками учасників АТО”). 
Насамперед голова РДА Ігор Степанович запевнив голів та старостів, що райдержадміністрація готова допомагати будь-якій громаді в її розвитку і, відповідно, у вирішенні проблем, які виникають під час роботи. Саме тому зараз зібрались тут, у сесійній залі районної ради, керівники району, галузей освіти, культури, первинної ланки охорони здоров’я, соціальної сфери, земельних правовідносин.
altОчільники галузей соціальної сфери, земельних відносин, фінансисти дали компетентні відповіді на питання представників органів місцевого самоврядування. Ділова, конструктивна розмова показала, що завжди є фахівці, які підкажуть і порадять правильне рішення питання. І у тісній співпраці можна вирішити будь-які проблеми.