З нагоди п'ятої річниці початку Революції гідності та Свободи у Пустомитах біля Хреста пам'яті Героїв Небесної сотні пройшов поминальний молебень
altaltСьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
13 листопада 2014 року  відповідний  указ підписав Президент України Петро Порошенко: «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».
altaltБлизько 150 просто небайдужих громадян прийшли вшанувати пам’ять загиблих майданівців, де представники духовенства різних конфесій розпочали екуменічну молебень та спільно виконали Державний Гімн України. А очільники району, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка поклали квіти до меморіалу Борцям за Волю України.
Варто пам'ятати ті події, що розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, "коктейлів Молотова" і бруківки, яка стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що цього разу, на відміну від подій Помаранчевої революції, відстоюючи гідність та свободу, віддали свої життя 106 українців і ще понад 2 тис. отримали поранення...