На нараді в голови Пустомитівської РДА: освіта та бюджет
altМісцеві бюджети в сучасних умовах є одним із джерел задоволення життєвих потреб населення. Більшість державних видатків, насамперед соціального спрямування, фінансуються з місцевих бюджетів. Це, передусім, виплати із соціального захисту та соціального забезпечення населення, утримання закладів соціально-культурної сфери, видатки на розвиток місцевого господарства.
У зв’язку з цим, сьогодні, 22 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, провів нараду з питань завершення бюджетного 2018 року та формування бюджету на 2019 рік із керівниками управлінь і відділів райдержадміністрації.
Під час наради, зокрема, було розглянуто ситуацію щодо утримання дошкільних і шкільних закладів освіти та обговорено питання перерозподілу субвенції з районного бюджету на їх утримання. Окрім цього було розглянуто процедуру врегулювання питань міжбюджетних відносин та формування бюджету на 2019 рік.
Про попередні підсумки виконання місцевих бюджетів району у 2018 році та завдання з наповнення бюджету у 2019 році проінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим.
На завершення наради Ігор Степанович надав ряд доручень щодо вирішення даних питань на належному рівні.