Робоча нарада із медичними працівниками району
altaltСьогодні, 22 листопада, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь провів робочу нараду із медичними працівниками району з метою формування стратегії розвитку медичної галузі у 2019 році.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим озвучив основні суми коштів, що будуть спрямовані на розвиток медицини. Він зауважив, що в цьому році сума коштів, що спрямовується із державного бюджету у вигляді медичної субвенції більша, у порівнянні до попереднього року, проте і видатки у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати значно зросли. Тому необхідно прийняти рішення щодо приведення у відповідність структури центральної районної лікарні до суми коштів, що передбачена медичною субвенцією.
План виходу із ситуації що склалася озвучив голова комісії з реорганізації КЗ “Пустомитівська ЦРЛ” Іван Лабай. Він зазначив, що зекономити кошти вдасться шляхом скорочення терапевтичних відділень, що втратили актуальність на сьогодні.
Ігор Степанович наголосив, що мета цієї зустрічі конструктивно підійти до тих фінансових проблем що склалися. Він звернувся до усіх, що були присутні на нараді, раціонально та об’єктивно віднестись до питань оптимізації, продовжувати вишукувати ефективні шляхи вирішення проблеми максимально враховуючи інтереси місцевого населення.