Нарада голови Пустомитівської РДА: бюджет і культура
altСьогодні, 22 листопада, відбулася нарада, яку провів голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь з питань бюджетних коштів для відділу культури на поточний рік та запланований 2019 р.
Про районний бюджет: проблеми та шляхи виходу з критичної ситуації доповідала головний бухгалтер відділу культури Надія Топорівська. 
Про роботу галузі культури за перше півріччя 2018 року доповідала начальник відділу культури райдержадміністрації Оксана Руденко. 
Голова райдержадміністрації загострив увагу присутніх на проблемних питаннях виконання районного бюджету поточного року та на необхідності оптимізації галузі культури та її кадрового забезпечення. «В умовах, що склалися, зволікати з конкретними рішеннями не можна. Кожний згаяний день – це додаткові бюджетні витрати! Потужним резервом у даній ситуації є бюджети об’єднаних територіальних громад, місцевих рад» - наголосив керівник району.
За наслідками наради безпосередні виконавці завдань отримають відповідні протокольні доручення, контроль за виконанням яких буде покладено на заступників голови райдержадміністрації.