На нараді в Пустомитівській РДА обговорили питання соціального захисту населення
altСьогодні, 22 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів розширену нараду щодо виконання доходної частини районного бюджету за 11 місяців поточного року та бюджету району на 2019 рік.
У нараді приймали участь заступники голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний та Володимир Войтович,  начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим зі своїм заступником Ганною Хіч та начальник управління соціального захисту населення Микола Степований.
Микола Володимирович у своєму виступі зазначив, що сьогодні інструменти соціального захисту населення є найбільш затребуваними в суспільстві. Від якості і своєчасності послуг, що надає держава через соціальний захист формується авторитет органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Ганна Леонідівна доповіла про стан виконання програми соціальної підтримки  учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки. Коротко зупинилася на аналізі виконання державних програм із санаторно-курортного лікування, профадаптації та психореабілітації учасників АТО в частині освоєння коштів.
Поговорили на нараді й про інформаційно-роз’яснювальну роботу, забезпечення стовідсоткового інформування управліннями соціального захисту населення одержувачів житлової субсидії про необхідність подання нових заяви і декларації для прийняття рішення про призначення субсидії на наступний 2019 рік.