На нараді в голови РДА: обговорення бюджету з Пустомитівським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
altaltСьогодні, 23 листопада, на підставі прийнятого розпорядження, голова РДА Ігор Хрунь розпочав роботу по складанню районного бюджету Пустомитівського району Львівської області на 2019 рік з Пустомитівським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. 
Метою діяльності центру є реалізація права людей з особливими потребами та здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення їхнього здоров’я та корекцію порушень. Центр працює з постійним та змінним контингентами вихованців. Структурними підрозділами Центру є відділення, які функціонують в єдиній системі: досвід діяльності центру доводить, що психологічна реабілітація та соціальна підтримка є основними напрямками роботи з даною категорією населення, при цьому організований системний і комплексний підхід та тісна співпраця центрів з органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, медичними, соціальними установами.
Тому, розподіл фінансового ресурсу місцевого бюджету здійснюється з урахуванням першочергових видатків (захищених статей), враховуючи необхідність здійснення заходів, спрямованих на економію коштів місцевого бюджету та підвищенням ефективності їх використання, а також з урахуванням підсумків погоджувальних нарад з головними розпорядниками коштів місцевого бюджету. 
Крім того, учасники обговорили проблемні питання організаційного, нормативного, методичного, кадрового забезпечення діяльності даного центру.