На нараді обговорили майбутнє ДЮСШ “Тризуб” та “Надія”
altaltГолова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду з питань забезпечення фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл “Тризуб” і “Надія” та збереження учнівського і тренерсько-викладацького складу. 
У зібранні взяли участь заступники голови райдержадміністрації Павло  Городечний та Володимир Войтович, начальник фінансового управління Любомир Максим зі своїм заступником Ганною Хіч, директор ДЮСШ “Надія” Микола Торак та головний бухгалтер ДЮСШ “Тризуб” Надія Стась.
Предметом обговорення була тема фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл району на 2019 рік і механізми закладення коштів у районному бюджеті для їх утримання, пов’язаних зі змінами бюджетного законодавства. 
Прозвучала й пропозиція, щоб обов’язково були передбачені кошти для оплати транспортних послуг, придбання пально-мастильних матеріалів, а ще знайти можливість придбати для ДЮСШ ліцензійний транспорт, аби возити юних спортсменів на змагання, без яких тренування не мають жодного сенсу.
Виконання цих пріоритетних для галузі завдань надасть можливість збільшити кількість вихованців спортивних шкіл та залучити до занять більше молоді.