Вчимося запроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні
altaltСьогодні, 23 листопада, у залі Пустомитівської районної ради відбувається тренінг для представників громадськості Пустомитівського району у межах проекту “Вчимося запроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні”.
Проект реалізовується благодійною організацією “100% життя” м. Львів” за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Спікер заходу Олена Чемерис детально представила види та кваліфікацію соціальних послуг, нормативне обгрунтування їх надання згідно чинного законодавства, методологію вибору надавача соціальних послуг та дослідження потреби у них в рамках конкретних територіальних одиниць. 
Учасникам тренінгу надано також інформацію про БО “100% життя” м. Львів”, яка є національним лідером у впровадженні соціального замовлення та розглянуті успішні кейси залучення фінансування на надання соціальних послуг потребуючим з місцевих бюджетів.
Нагадуємо, що цей проект є переможцем конкурсу для громадських організацій в межах Реалізації програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства на 2018-2020 роки у 2018 році.