Відбулася нарада щодо осіннього призову на строкову військову службу в Збройні Сили України
altСьогодні, 26 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду щодо проведення осіннього призову на строкову військову службу.
У нараді взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування та військові обліковці міської  ради району.
Присутні розглянули результати проведеної роботи, а також механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення ухильників від призову до відповідальності.
Заступник військового комісара, майор Юрій Клебаник акцентував увагу на дотриманні вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921 в частині оповіщення військовозобов’язаних.
Також обговорили роль органів місцевого самоврядування у проведенні обліку військовозобов’язаних та оповіщення призовників, питання комунікацій між військовим комісаріатом та правоохоронними органами.
Голова райдержадміністрації Ігор Степанович зазначив, що на сьогоднішній день питання набору громадян України на військову службу в ЗСУ є надзвичайно важливим і актуальним, оскільки обороноздатність держави є пріоритетним напрямком її розбудови.