На нараді проаналізовано стан розвитку тваринництва за поточний рік
altСьогодні, 27 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича відбулася нарада щодо розвитку тваринництва та фінансової підтримки тваринницької галузі у Пустомитівському районі. 
Так, під час наради начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Либик проінформував про чисельність поголів'я худоби у господарствах усіх форм власності в даному районі. 
Володимир Васильович звернув увагу на необхідність постійного контролю за станом розвитку тваринницької галузі, адже від цього в значній мірі залежить подальший розвиток аграрного виробництва та успішне виконання продовольчих програм.
- На виконання завдань Президента України щодо розвитку сільських територій та з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників, фізичних осіб – виробників тваринницької продукції, відділом агропромислового розвитку Пустомитівського району проводиться нарахування дотацій за збереження молодняка великої рогатої худоби. Зокрема, відповідно до Програми підтримки тваринництва, селянам виплачується дотація за утримання молодняка ВРХ, який народився в їх господарствах, та його збереження до певного віку, - підкреслив заступник голови райдержадміністрації.