Розпочався процес формування проекту районного бюджету на 2019 рік
altСьогодні, 27 листопада, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду за участю головних розпорядників бюджетних коштів.
Йшлося про формування районного бюджету на 2019 рік, стан справ у галузі освіти, культури, охорони здоров’я, порядок виплати мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим поінформував присутніх про те, що відповідно до вимог статей 75 та 77 Бюджетного кодексу України, розпочато процес формування проекту районного бюджету на 2019 рік. Відтак, з метою належної організації цього процесу розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 липня 2018 року № 826 затверджено План заходів із забезпеченням формування та затвердження місцевих бюджетів району на 2019 рік.
Реалізація цих заходів має забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проекту місцевих бюджетів району на 2019 рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за їх формування та виконання.
Підсумовуючи нараду, Ігор Степанович зазначив, що як і в цьому році, так і в наступному головна вимога в питаннях наповнення бюджету залишається незмінною – по-господарськи ставитись до всіх витрат, економити кожну бюджетну копійку.
Головним розпорядникам коштів, зокрема, доручили в ході формування проекту районного бюджету забезпечити в повному обсязі фінансовим ресурсом обов’язкові видатки на оплату праці працівників бюджетної сфери з урахуванням її підвищення та на інші захищені статті, врахувати жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оптимізувати витрати бюджетних коштів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат.