Про утримання доріг міжнародного та комунального значення району в зимовий період йшлося в райдержадміністрації
altПитання утримання доріг міжнародного та комунального значення району в зимовий період в належному стані обговорили сьогодні, 27 листопада, на нараді під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Войтовича.
Участь у нараді взяли керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих служб району.
В ході наради головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Олег Салабай поінформував, що у зв’язку із випаданням снігу на дорогах району утворився ускладнений проїзд автотранспорту. Для ліквідації наслідків негоди була задіяна дорожня техніка, піскорозкидач на базі автомобіля «КАМАЗ» та автогрейдер. Проведено розчистку від снігу та підсипання піщано-соляною сумішшю. 
За підсумками наради, з метою забезпечення задовільних умов руху автотранспорту й безпеки дорожнього руху в зимовий період, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації доручили тримати на контролі належне зимове розчищення доріг району.
Звертаємося до водіїв із проханням бути уважними на дорогах, пішоходам рекомендується переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях і бути обачливими.