В РДА обговорили питання залучення коштів з Держбюджету на реалізацію соціально важливих проектів
altСьогодні, 29 листопада, під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Степановича відбулась нарада з керівниками стуктурних підрозділів райдержадміністрації щодо залучення коштів Державного бюджету в розвиток інфраструктури Пустомитівщини та на реалізацію соціально важливих проектів. 
У нараді взяли участь заступники голови РДА Павло Городечний та Володимир Войтович, начальник відділу освіти Тетяна Стахів, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва Назар Брода та в.о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Стасюк. 
Залучення інвестицій з Держбюджету дає можливість покращувати стан соціальної інфраструктури району – об’єктів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та сфери житлово-комунального господарства. Кошти також спрямовуються на будівництво доріг, виготовлення дозвільної документації тощо.
Нині є чотири основні джерела надходження інвестицій з Держбюджету місцевим бюджетам – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також нове джерело – кошти державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
Під час наради керівникам райдержадміністрацій було надано роз’яснення про умови формування та подання пакетів документів на реалізацію проектів, відсоток співфінансування з місцевих бюджетів, терміни подачі пропозицій, а також про нововведення у законодавстві та найпоширеніші проблемні моменти, які необхідно врахувати.