Нарада з розпорядниками бюджетних коштів району
altaltСьогодні, 30 листопада, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь спільно з головою Пустомитівської районної ради Галиною Гичкою провів нараду щодо погодження показників Проекту районного бюджету на 2019 рік.
На засіданні були присутні заступники голови РДА Павло Городечний і Володимир Войтович та головні розпорядники бюджетних коштів районного бюджету.
В ході наради було рекомендовано головним розпорядникам забезпечити потребу на оплату праці з нарахуваннями працівників бюджетної сфери та першочергові витрати.
altaltПід час наради також обговорили формування бюджету Пустомитівської  райдержадміністрації на 2019 рік. Адже, процес формування районного бюджету на 2019 рік розроблено на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування, з метою надання цільових та ефективних послуг населенню. При формуванні проекту районного бюджету на 2019 рік та наступні за плановим два бюджетні періоди, проведено аналіз бюджетних запитів, що подані головними розпорядниками коштів
Довідка:
Бюджет в економічному розумінні є сукупністю грошових відносин між державою і юридичними та фізичними особами з приводу формування і використання централізованого фонду коштів, призначеного для забезпечення виконання державою її функцій.