Резервісти та військовозобов’язані оперативного резерву першої черги пройдуть навчання з тероборони
altПитання формування бригади територіальної оборони опрацювали відповідальні особи у ході наради, що відбулася сьогодні, 30 листопада, під керівництвом голови Пустомитівської районної державної адміністрації Ігоря Степановича.
Відкриваючи нараду, керівник району наголосив, що формування бригади територіальної оборони потребує відповідальності та належної організації на всіх рівнях.
"У зв'язку з непростою ситуацією в нашій державі, ми повинні постійно тримати на контролі питання миру та безпеки громадян у межах нашого району. Тому необхідно з усією відповідальністю підійти до питання комплектування бригади територіальної оборони та надати громадянам роз’яснення щодо призначення відповідних формувань", - наголосив керівник району.
Як повідомив заступник військового комісара, майор Юрій Клебаник, для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги, тобто військовослужбовці, які були призвані за мобілізацією до ЗСУ протягом з першої по шосту черги мобілізації та які звільнилися й стали на військовий облік у військові комісаріати, а також ті, хто пройшов строкову службу починаючи з 2014 року.  
"Військовозобов’язані, що пройдуть навчальні збори, до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони. Тобто до служби у Операції об’єднаних сил залучатися не будуть", - підкреслив Юрій Володимирович.
У ході навчань управлінням бригади територіальної охорони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки ( вогнева, інженерна, тактична, військово-медична) у місцях їх формування та розміщення. Зокрема, під час занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.
На час проведення зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, їм також буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства.
Після завершення навчання, кращим військовозобов’язаним буде присвоєно чергові військові звання.