В Пустомитівському районі розпочали навчальні семінари для аграріїв
altaltСьогодні, 4 грудня, в сесійній залі Пустомитівської районної ради розпочали семінар-нараду з аграріями нашого району з питань державної підтримки, земельних правовідносин та реєстрації прав власності та інших речових прав.
Заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Войтович спільно з президентом Львівської міської громадської організації “Екотерра” Наталією Чоловською та  начальником відділу стратегічного планування, підприємства та організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Галиною Камінською провели перший такий семінар у Пустомитівському районі, на якому проінформували аграріїв про обсяги та зміни до програм підтримки аграріїв з держаного бюджету у 2019 році та новацій.
altaltЗорема, йшлося про: 
- державну підтримку, земельні правовідносини та реєстрацію прав власності та інших речових прав; 
- розвиток органічного виробництва — запорука екологічної безпеки в сільському господарстві.
Крім цього, було наголошено аграріям на способах захисту своїх прав через Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та онлайн-сервісу Мін`юсту - SMS MAЯК земля. 
Роз’яснення щодо участі в земельних аукціонах та алгоритму проведення електронних земельних торгів надавали спеціалісти Держгеокадастру у Львівській області.