У Пустомитах провели акцію «Свічка Захисника»
altalt6 грудня - День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. “Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни”, - говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань. 
altaltСаме тому, сьогодні, 6 грудня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, спільно зі своїм першим заступником Павлом Городечним, взяли участь у акції біля меморіалу загиблих учасників АТО, де молодь Пустомитівської ЗОШ №2 запалили лампадки, урочисто поклали квіти та промовили спільну молитву в четь пам'яті Героїв.
Нагадаємо, дана акція має на меті сформувати у дітей почуття гордості на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками нашої держави та виховання почуття патріотизму і  любові до своєї Батьківщини, її історії та героїчного минулого...