В РДА відбулася нарада щодо забезпечення належної роботи міської Щирецької лікарні
altОстаннім часом питання реформування медичної галузі на території району викликає все більший інтерес і зацікавленість жителів. Саме цьому питанню, зокрема, проведенню реорганізації в роботі Щирецької міської лікарні, була присвячена нарада при голові Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича з підприємцями.
Відкриваючи нараду, очільник району поінформував присутніх про основну мету і причини проведення державного реформування медицини, про те, чому Президент України і Уряд звернулися до цього питання, - саме до теми реорганізації медичної галузі.
Одним із питань було забезпечення комп’ютерною технікою лікувального закладу для входження до Національної служби здоров’я України і вступу до реформ. Ігор Степанович зазначив, що дане питання буде тримати на особистому контролі.
Підводячи підсумки наради, голова РДА наголосив: "Розглянуте питання складне і непросте. Ми всі за якісне, кваліфіковане медичне обслуговування. Нам потрібно займатися пошуками вирішення питань, донесенням до людей правдивої, об’єктивної інформації, а не здійснювати критиканство, підбурювати людей – так ми мало чого доб’ємося. Мета в нас одна – покращити медичне обслуговування, а значить - наше життя. Це є головним завданням нових соціальних ініціатив Президента України".