На Пустомитівщині викрито корупціонера
altЖовківським МРВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ та організації щодо порушення вимог чинного антикорупційного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Пикуловичівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.
З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливих проявам корупції Жовківським МРВ проінформовано та залучено в межах компетенції Управління захисту економіки ГУ НП України у Львівській області.
Згідно з отриманої інформації співробітниками УЗЕ ГУ НП України у Львівській області складено протокол про адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень відносно депутата вищевказаної сільської ради.
З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушень вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України у Львівській області доводить до громадян Пустоитівського району про можливість настання аналогічних вищевикладених наслідків.
 
Жовківський МРВ УСБУ у Львівській області