Відбулася нарада щодо стану виплати пільг місцевого значення
altСьогодні, 10 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду щодо питання виконання “Програми соціального захисту щодо надання пільг окремим категоріям населення Пустомитівського району” на 2019 рік, яка фінансується за рахунок коштів районного бюджету.
Були присутні: начальник управління соціального захисту населення Микола Степований та начальник відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрацій Тетяна Стахів. 
Микола Володимирович проінформував, що нарахування пільг станом на сьогодні проводиться в повному обсязі. Облік пільговиків ведеться шляхом формування на кожного пільговика електронної картки пільговика (далі – ЕКП) та справи на паперових носіях. Додатково відділом ведеться облік пільговиків, яким надаються пільги відповідно до “Програми соціального захисту населення щодо надання пільг окремим категоріям населення Пустомитівського району” на кожен поточний рік і фінансування проводиться за рахунок коштів районного бюджету. Також відділ приймає від підприємств, організацій-надавачів послуг розрахунки витрат, пов’язаних з наданням пільг.