Всеукраїнський тиждень права 2018
altВідповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення протягом 10-14 грудня ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій,  висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.
Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.
З метою реалізації конституційних прав громадян Пустомитівського району щодо знання своїх прав та обов'язків та підвищення рівня правової інформованості населення з питань прав людини, розпорядженням голови Пустомитівської районної державної адміністрації від 7 грудня 2018 року № 1080 затверджено план заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Пустомитівському районі із залученням структурних підрозділів районної державної адміністрації та Відділу «Пустомитівське бюро правової допомоги» Першого Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В рамках проведення Всеукраїнського тижня права надаватиметься безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини, в тому числі соціально незахищеним верствам населення, учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам.