Проекти, які реалізуються за держпідтримки, мають відповідати регіональним стратегіям розвитку
altaltВчора, 10 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь за участю керівників причетних структурних підрозділів райдержадміністрації провів нараду щодо використання коштів “Програми проведення обласного конкурсу проектів регіонального розвитку на 2017-2020 роки”. 
Цього року були внесені ключові зміни в роботу Державного фонду регіонального розвитку. Вперше, у 2019 році будуть підтримуватись проекти без «твердої основи» - стартапи, які будуть реалізовуватись у громадах за рахунок ДФРР. Йде мова про проекти регіонального розвитку, які будуть обиратись на конкурсній основі та спрямовуватись на реалізацію Стратегій розвитку обласного, міжобласного рівня, а також у межах секторальної підтримки Європейського Союзу.
«У 2019 році ЄС направить другий транш, який буде спрямовано на підтримку громад, обласних та місцевих адміністрацій і облрад, які зможуть подавати такі проекти. Але, ще раз наголошую, проекти регіонального розвитку, що реалізуються за держпідтримки, мають відповідати регіональним Стратегіям розвитку, які громади повинні розробляти якісно. Розробляти їх прозорими, рейтингувати і показати свої пріоритети», - підкреслив, на закінчення, Ігор Степанович.