Проведено семінар для людей з особливими потребами
altaltПроведення Міжнародного дня осіб з інвалідністю спрямоване на привернення уваги до їхніх проблем, захист гідності, прав та добробуту.
В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. 
З метою обговорення проблем осіб з інвалідністю та їх вирішення у Пустомитівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю. 
У заході прийняла участь Голова Пустомитівської районної асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ" Марія Білик, котра ознайомила присутніх з перевагами членства у громадській організації, наголосила на необхідній співпраці з центром зайнятості.
Начальник відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення Галина Четербук надала вичерпну інформацію щодо послуг для осіб з інвалідністю, які можна отримати в соціальному захисті. Окрім цього присутні ознайомились з переліком вакансій, можливістю проходження професійного навчання тощо.
_____________________________________________
Пустомитівська районна філія ЛОЦЗ
тел/факс (032) 227-88-22