Нарада щодо освоєння бюджетних коштів на поточні ремонти доріг загального користування місцевого значення та комунального власності
altaltСьогодні, 12 грудня, з ініціативи голови Пустомитівської районної державної адміністрації Ігоря Степановича, проведено робочу нараду щодо стану освоєння та обсягу фінансування коштів на поточні ремонти доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності у Пустомитівському районі.
В нараді прийняли участь заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Войтович та працівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході проведення наради обговорено ряд організаційних питань щодо своєчасного освоєння коштів державного бюджету та пріоритетності ремонтних робіт в межах відповідного фінансування.
“По всіх питаннях досягнуто домовленостей при повному порозумінні не тільки в питаннях поточного ремонту. Обсяги робіт чималі, сподіваюся що всі виділені державою кошти будуть освоєні у повному обсязі», - висловився наприкінці голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Степанович.