В райдержадміністрації розглянули звернення громадянина
altГромадяни України у своєму повсякденному житті зіштовхуються з необхідністю звертатися по тим чи іншим питанням в установи, організації, органи влади тощо. Право на звернення є одним з конституційних прав громадян України. Зокрема ст. 40 Конституції України говорить: «Усі вправі направляти індивідуальні чи колективні письмові звертання або особисто звертатися в органи державної влади, органи місцевого самоврядування та посадовим і службовим особам цих органів, що зобов'язані розглянути звертання і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін».
Право громадян на звертання - це одне з найбільш важливих політичних прав громадян. Звичайно, неважливих прав бути не може, але дане політичне право достатньо актуальне сьогодні саме в нашій країні, тому що здійснення права на звернення допомагає здійсненню і захисту інших прав людини і громадянина.
Саме тому, 12 грудня, перший заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний провів особистий прийом скаржника щодо неналежного водовідведення у його прибудинковій території.
У нараді взяла участь начальник відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікації з громадкістю Наталія Антосюк.
В підсумку, дане питання було систематично аналізоване і переслане у відповідні органи виконавчої влади для ухвалення рішення.