Відбулись бюджетні слухання
altaltСьогодні, 12 грудня, у сесійній залі районної ради відбулися бюджетні слухання щодо проекту районного бюджету на 2019 рік. 
У слуханнях взяли участь: голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Ігор Васьків, заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний та заступник голови районної ради Іван Мудрий, депутати обласної та районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації – розпорядники коштів районного бюджету.
Перед присутніми виступив начальник управління фінансів Пустомитівської РДА Любомир Максим, який детально охарактеризував статті видатків районного бюджету та джерела його надходжень. У підсумку свого виступу Любомир Ярославович закликав всіх присутніх не тільки контролювати використання бюджетних коштів, а й сприяти його наповненню. Зокрема, начальник управління фінансів зауважив, що в районі ще є багато резервів, за допомогою яких можна збільшити надходження до районного бюджету, серед них: удосконалення системи обліку земель, легалізація найманої робочої сили, залучення інвестицій та ін.
В свою чергу очільник району Ігор Хрунь зазначив, що цьогорічний проект бюджету Пустомитівського району носить соціально-орієнтований характер і відображає турботу держави про людей. Тому Ігор Степанович закликав усіх депутатів прибути на майбутню заплановану сесію районної ради та ухвалити основний фінансовий документ.