Нарада щодо включення в мережу Пустомитівської РДА розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету
altПід час наради в голови райдержадміністрації Ігоря Степановича, яка відбулася сьогодні, 13 грудня, начальник фінансового управлдіння райдержадміністрації Любомир Максим спільно із начальником відділу фінансово-господарського забезпечення Зоряною Березовою звітували про стан фінансового обслуговування державного та місцевих бюджетів району за 2018 рік.
Так, Любомир Ярославович зазначив, що на обслуговуванні в Пустомитівському районі перебувають розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, які є включені до мережі Пустомитівської РДА та, яким відкрито рахунки за видатками.
За його словами, для подання електронної звітності всі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають ключові носії для роботи в системі АС «Є-Звітність», створені електронні особисті кабінети. 
– Органи місцевого самоврядування, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів повинні постійно тримати на контролі питання оперативного і якісного освоєння бюджетних коштів, подання фінансової та бюджетної звітності, керуючись вимогами законодавства, – наголосив наприкінці керівник виконавчої гілки влади в районі Ігор Хрунь.