Відбулась 43-тя позачергова сесія районної ради
altaltСьогодні, 14 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь прийняв участь в пленарному засіданні 43-тьої позачергової сесії районної ради, в ході якої затверджено головний фінансовий документ Пустомитівщини на 2019 рік.
В роботі позачергового засідання взяли участь 24 депутати районної ради, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, міські і селищний голови району та представники засобів масової інформації. 
altaltВ ході роботи депутати розглянули 33 питання порядку денного, з яких прийнято відповідні рішення. 
Особливу увагу депутати приділили розглядові питання «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пустомитівського району на 2019 рік», про що доповідала головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Стасюк; "Про районний бюджет Пустомитівського району на 2019 рік" та “Про формування резервного фонду районного бюджету Пустомитівського району на 2019 рік” , про що доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Любомир Максим, адже в основу даних  розрахунків покладено показники, доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2019 рік та враховані в проекті Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік».
altaltЗагальний обсяг районного бюджету склав у сумі 687 302 743 грн, у тому числі, доходи загального фонду районного бюджету визначено у сумі 684 900 743 грн, доходи спеціального фонду районного бюджету – у сумі 2 402 000 грн. Відповідно до статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України на 2019 рік, керуючись пунктом 17 частини першої статті 43, статтями 44, 61-64, 66 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій від 12.12.2018 року.
altaltРайонний бюджет забезпечуватиме функціонування бюджетних закладів та установ Пустомитівщини. Ним передбачена виплата заробітної плати, оплата за енергоносії та комунальні послуги, придбання медикаментів та продуктів харчування для закладів медичного і соціального спрямування. Також в проекті передбачено фінансування низки соціально важливих програм.
А опісля, тривалого обговорення даних питань, усіх присутніх привітали дзвінкою колядою та віншуванням народний вокальний ансамбль “Гомін” (кер. Л. Пекар) Щирецького НД та вчителі ДМЗ смт. Щирець (кер. І. Рибак). Всі присутні разом заколядували «Нова радість стала», адже колядки залишають добрий слід чистих згадок в душах кожної людини. А задоволені посмішки, радість, запальний настрій, оптимізм та віра у світле і мирне майбутнє - це те що потрібно для вдалого початку Нового 2019 року...