Активне дозвілля до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, багатодітних і малозабезпечених сімей та сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах
altaltВ п'ятницю, 14 грудня, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації спільно зі службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації організували для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, багатодітних і малозабезпечених сімей та сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, активне дозвілля до Дня святого Миколая. 
Загалом у заході взяли участь 20 дітей із Пустомитівського району, яких супроводжували В. Мота - начальник служби у справах дітей Пустомитівської райдержадміністрації та А. Брода - начальник відділу служби у справах дітей РДА. 
altaltЯк повідомили в ЛОДА, такі заходи відбуватимуться щомісячно протягом року для різних категорій дітей Львівщини.
У Львівській обласній державній адміністрації діти поспілкувалися з першим заступником голови облдержадміністрації Р. Замлинським і отримали подарунки.
Згодом у розважальному центрі «Медик» (м. Львів) за допомогою вправного інструктора і начальника управління курортів та туризму ЛОДА Н.Табаки діти вчилися стояти та ковзатися на ковзанах - для більшості діточок це було вперше…
altДозвілля продовжилось відвідуванням фермерського господарства «Західний равлик» у с. Солонка Пустомитівського району, де подружжя Юськевичів провели для дітей цікаву екскурсію по равликовій фермі.
І на завершення, всіх чекав святковий обід в «Озерному краю», де учасники заходу мали змогу посмакувати равликами. Також О. Габуда провів для дітей екскурсію фермерським господарством «Карпатський водограй», а ввечері, після десерту, біля ялинки діти отримали від фермерів агротуристичного кластеру «Горбогори» цікаві подарунки.