Нарада першого заступника голови Пустомитівської РДА Павла Городечного щодо роботи агропромислового розвитку райдержадміністрації
altaltСьогодні, 18 грудня, під керівництвом першого заступника голови Пустомитівської райдержадміністрації Павла Городечного відбулась нарада з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігорем Либиком. 
Було обговорено наступні питання:
виконання бюджетних програм;
заходи, що заплановані до проведення аграрними підприємствами Пустомитівського району, об’єми залучених інвестицій для впровадження технологій, розвитку нових напрямів діяльності, відкриття виробничих потужностей;
підсумки роботи за січень-листопад 2018 р. та плани роботи до кінця року.
Велику увагу було приділено питанню щодо наявності та кількості сільськогосподарської техніки на балансі аграрних підприємств районів, що може бути залучена, при виникненні необхідності, на договірній основі для ліквідації наслідків снігопадів.
Були також заслухані пропозиції щодо відкриття нового підприємства на території району, що спеціалізується на промисловій продукції. Кожному із присутніх було надано оцінку у проведеній роботі та вказано на важливість вчасного і якісного виконання завдань у 2019 році.