Ігор Хрунь заслухав керівників структурних підрозділів РДА про основні завдання на найближчий період у підзвітних галузях
altaltСьогодні, 18 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів розширену апаратну нараду за участю своїх заступників Павла Городечного і Володимира Войтовича та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
Основною метою наради став розгляд результатів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації з початку 2018 року, а також обговорення та формування основних завдань на найближчу перспективу.
Начальники відділів доповіли про роботу підзвітних служб та галузей, зокрема про стан справ у сфері освіти та науки, охорони здоров¢я, культури, фінансів, житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку та соціального захисту. Також учасники наради розглянули й поточні завдання райдержадміністрації.
Очільник Пустомитівщини закликав керівників профільних структурних підрозділів серйозно поставитись до виконання завдань у першому півріччі 2019 року та доручив до кінця тижня переглянути та напрацювати детальний план дій у підзвітних галузях.