Відбулася нарада-семінар з виконання кошторису за 2018 рік
altСьогодні, 20 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, за участі своїх заступників Павла Городечного і Володимира Войтовича, провів нараду-семінар з головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів району.
У ході наради були розглянуті такі питання: про закінчення поточного бюджетного періоду та очікуване виконання дохідної частини місцевих бюджетів району за 2018 рік, про стан освоєння коштів ДФРР, коштів резервного фонду державного бюджету та коштів іншої субвенції, виділеної з обласного бюджету у 2018 році, про особливості формування місцевих бюджетів району на 2019 рік та прогнозу на 2020 -2021 роки.
altaltЗахід спрямований на забезпечення вимог Бюджетного кодексу України щодо запровадження у 2019 році програмно-цільового бюджетування місцевих бюджетів, які не мають взаємовідносин з державним бюджетом. 
На закінчення, очільником району рекомендовано здійснювати контроль та дотримуватись заходів щодо раціонального та ефективного використання бюджетних коштів установ дотичних до райдержадміністрації.