Робоча нарада щодо підготовки і проведення перших виборів депутатів місцевих рад та міських, сільських та селищних голів на 23 грудня 2018 року
altaltСьогодні, 20 грудня, відбулась робоча нарада під головуванням голови Пустомитівської райдержадміністрації Ігоря Степановича, з питання проведення перших виборів у Зимноводівській сільській об'єднаній територіальній громаді.
У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації Павло Городечний і Володимир Войтович, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови сільрад.
Голова районної виборчої комісії розповів учасникам наради про терміни здійснення виборчого процесу, порядок утворення виборчих округів та висування кандидатів, проведення першої сесії в об’єднаній територіальній громаді.
Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Ігор Хрунь наголосив на важливості розглянутих питань, закликав усіх неухильно дотримуватися вимог чинного виборчого законодавства України при реалізації його норм під час виборчого процесу.