Обговорено питання реалізації проектів регіонального розвитку
altСьогодні, 20 грудня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь за участі головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олени Стасюк та радника голови Пустомитівської районної ради Юлії Васіної, провів нараду з питань напрацювання ідей для підготовки проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС.
«Ми зацікавлені у впровадженні дієвих механізмів активізації економічної діяльності району, у залученні інвестицій, стимулюванні розвитку Пустомитівщини. В Україні втілюється Державна стратегія регіонального розвитку, розрахована до 2020 року, і разом з тим, держава спільно з ЄС передбачила для регіонального розвитку низку програм. Головне, – це вміння скористатися запропонованими механізмами регіонального розвитку», – підкреслив голова райдержадміністрації Ігор Степанович.
Під час наради присутні розглянули всі можливі напрямки участі у програмах регіонального розвитку, які будуть фінансуватися коштом секторальної підтримки ЄС. Крім того, було розглянуто питання отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ, а також інші державні програми з розвитку інфраструктури району.