Зустріч першого заступника голови Пустомитівської РДА Павла Городечного із заявником щодо розгляду скарги на гарячу лінію області “112”
altaltСьогодні, 21 грудня, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний провів зустріч із заявником Іваном Стадницьким щодо відключення електроенергії по ділянці в садівничому кооперативі “Газета”.
На зустрічі обговорювалось питання з яким громадянин Стадницький І.М. Звернувся на гарячу лінію області “112”, щодо відключення електроенергії на дачній ділянці в садівничому кооперативі “Газета”.
Даний заявник повідомив, що голова садівничого кооперативу “Газета” Воляник П.М. Відрізав лінію електропередач, яка веде до його ділянки.
У відповідь, голова кооперативу довів до відома усіх присутніх, що даний громадянин не являється членом кооперативу, а відтак не є особою, права та інтереси якої порушуються. Наголосив, що членом кооперативу являється його дружина Стадницька Н.М., яка на протязі тривалого періоду часу не сплачує членські внески та халатно відноситься до сплати комунальних послуг за спожиту електроенергію та воду.
Виходячи із вище наведеного, першим заступником голови Пустомитівської райдержадміністрації Павлом Городечним рекомендовано голові кооперативу Волянику П.М. надати скаржникам усі наявні документи щодо сплати усіх обов'язкових платежів по кооперативу, прийнятих на загальних зборах членів кооперативу. А саме: зібрати позачергові збори членів кооперативу “Газета” щодо питання підключення електроенергії до ділянки заявників Стадницького І.М та Стадницької Н.М.
В разі незгоди із рішенням, яке буде прийнято на загальних зборах членів кооперативу, заявнику для вирішення даного питання, необхідно звернутися до суду в порядку цивільного судочинства.