Зустріч з членами територіальної громади с. Скнилів по розгляду їх звернень стосовно можливих факторів незаконної діяльності реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних у с. Скнилів Пустомитівського району
altaltaltСьогодні, 22 грудня, в районному Народному домі міста Пустомити, під керівництвом заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимира Войтовича, відбувся розгляд звернень членів  територіальної громади с. Скнилів та адвоката адвокатського об'єднання “Екс Юре” Броневицького С.Р., стосовно можливих факторів незаконної діяльності реабілітаційних центрів для нарко- та алкозалежних у с. Скнилів Пустомитівського району.
Консультант депутата Пустомитівської районної ради Павлусь П.М. наголосив, що не окремі представники громади, а вся громада є проти діяльності центрів. Наполіг на необхідності провести наступну зустріч безпосередньо на території Скнилівської сільської ради. Висловив також прохання на проведенні перевірок в оптимальні терміни.
На закінчення, Володимир Войтович попросив усіх присутніх представників громадськості та Скнилівського сільського голову Тиндик М.О. довести до відома територіальної громади про проведену зустріч та подальшу роботу служб відповідно до компетенції щодо даного питання.