Заступник голови райдержадміністрації провів нараду з питань реалізації мікропроектів місцевого розвитку
altaltСьогодні, 27 грудня, заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Войтович провів розширену нараду з питань стану реалізації мікропроектів розвитку, які за підсумками обласного конкурсу будуть визначені переможцями на Пустомитівщині в галузі освіти та культури.
Нарада пройшла за участю начальника відділу культури райдержадміністрації Оксани Руденко, начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяною Стахів та радника голови Пустомитівської районної ради Юлією Васіною.
В ході наради керівники структурних підрозділів РДА доповіли про стан реалізації мікропроектів в галузях освіти та культури, детально обговоривши, що вже зроблено по кожному з них. Зокрема мова йшла про капітальні ремонти народних домів, встановлення вуличного освітлення, закупівля техніки та ін.. 
Підсумовуючи нараду Володимир Васильович наголосив, що кожний мікропроект повинен відповідати чітким виконанням встановлених процедур та вимог, а також на першочергове освоєння під час реалізації мікропроектів коштів місцевих бюджетів та громадських внесків. 
На завершення наради, заступник голови райдержадміністрації встановив чіткі терміни виконання даних доручень.