Сьогодні було проведено засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району

altaltВ кожному регіоні країни повинні бути розроблені плани перспективного розвитку територій. Ці плани мають містити позиції із основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019 – 2021 років.

altaltСаме тому, сьогодні, 28 грудня, о 15:00 год., в сесійній залі районної ради (вул. Грушевського, 35) було проведено Засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівського району, де були присутні: народний депутат України Богдан Дубневич, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, депутати Львівської обласної ради, заступники голів РДА та РР, керівники структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району, голови постійних комісій Пустомитівської районної ради, керівники громадських організацій, голови ОТГ, міський голова, голови місцевих рад та старости старостинських округів.
altaltВідкрив засідання - голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь, котрий представив присутнім Підсумки соціально-економічного розвитку Пустомитівського району за 2018 рік та хід реформи децентралізації на Пустомитівщині. Опісля, спільно із Богданом Васильовичем та Галиною Григорівною, очільник району Ігор Степанович - вручили ключі від житлового будинку у селі Звенигород, придбаного для дітей позбавлених батьківського піклування – Кононовій Діані, котра щиро подякувала за такий чудовий подарунок та побажала усім мирного неба та дзвінкої коляди.
altaltДалі, в ході засідання, про Перспективний план розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки доповів заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Войтович. «Співпраця, консультація та обговорення з громадою щодо пріоритетних напрямів - має бути у центрі нашої діяльності. Плани мають пройти відповідне обговорення в громадах, а ми повинні почути думку кожного. Після обговорення - спланувати дорожню карту перспективного розвитку Пустомитівського району до 2021 року, в яку будуть занесенні основні об’єкти. Послухати людей на місцях і порадитись із ними – основне завдання цього планування», – додав Володимир Васильович.
altaltНа Раді було також представлено бачення та підхід до розроблення такого середньострокового дороговказу із виконання робіт на різних об’єктах до 2021 року народним депутатом України – Богданом Дубневичем, котрий у своєму виступі додав, що «Протягом останніх років Пустомитівський район розвивається достатньо динамічно. Адже за останні три роки на Пустомитівщині відремонтували сотні кілометрів доріг, відбулись ремонти на тисячах соціальних об’єктів. Однак, потрібно чітко визначити, у що і де на території району треба інвестувати перш за все», - зазначив Богдан Васильович.
altaltА за постійну підтримку та всебічну допомогу у розвиток свого округу було нагороджено депутата Верховної ради України Богдан Дубневич у номінації "Людина року. Народний обранець 2018".
А на завершення, усіх присутніх порадували Новорічно-різдвяними колядками учні та викладачі Пустомитівської школи мистецтв, котрі прославляли народження Ісуса Христа.