Відбулись урочистості з нагоди Дня військової частини А4324, що дислокується в Пустомитівському районі
altaltСьогодні, 29 грудня, у селі Липники Пустомитівського району відбулися урочистості з нагоди Дня військової частини А4324.
Привітати особовий склад військової частини із знаменною датою та наступаючими Новорічно-Різдвяними святами приїхали також: голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь з керівником апарату райдержадміністрації Юрієм Четирбуком, заступник голови Пустомитівської районної ради Іван Мудрий та сільський голова Солонківської об'єднаної територіальної громади Віталій Ткачук. 
altaltЗвертаючись до військовослужбовців з вітальним словом командир частини  Юрій Васюта побажав міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів, нових здобутків у службовій діяльності, примножувати славні традиції військової частини та підтримувати її високий авторитет.
В свою чергу, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь наголосив, що військовослужбовці можуть пишатися своїм званням воїна-захисника, адже вони внесли значний вклад у захист нашої держави та вручив кращим військовим цінні подарунки й грамоти.
На завершення урочистого заходу відбувся неперевершений концерт, який своїми піснями подарував чудовий настрій всім присутнім в залі.