У Пустомитах відбувся навчальний семінар щодо розробки проектів місцевого розвитку на 2019 рік
altaltСьогодні, 3 січня, в м. Пустомити (вул. Грушевського, 35), в приміщенні сесійної зали Пустомитівської районної ради (2 поверх) заступник начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради Олена Гвоздик-Крєтова, кандидант економічних наук, науковий співробітник “Інституту економіки та прогнозування НАН України” Андрій Пелехатий, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка провели навчальний семінар щодо розробки мікропроектів на 2019 рік. 
altaltУчасть в семінарі взяли представники органів місцевого самоврядування, освіти, медицини та культури району. Під час навчань звернено увагу на основні вимоги щодо участі в конкурсі, роз’яснено особливості фінансування, а також представлено конкретні приклади проектів. 
Нагадаємо, що прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік розпочався 3 грудня 2018 року і триватиме до 18:00 год. 15 січня 2019 року.