Рік розпочався з доброчинності
altaltСьогодні, 3 січня 2019 року, колектив відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації розпочав з проведення акції «Вареники для воїнів АТО». 
Отож, в перший тиждень нового року начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів зорганізувала свій педагогічний колектив, щоб напередодні Різдва Христового наліпити вареники з картоплі та капусти для бійців АТО, щоб вони відчули тепло родинного вогнища. Звичайно кожен з учасників акції того дня йшов до шкільного закладу з борошном та начинкою для страви.
Зі щирими словами вдячності за участь у добрій справі звернувся до присутніх голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, який спільно з головою Пустомитівської районної ради Галиною Гичкою, висловили сподівання, що акція «Вареники для воїнів АТО» стане традиційною та отримає підтримку більшої кількості охочих долучитись. 
Освітяни працювали злагоджено і активно, в піднесеному настрою, адже розуміли, що робили важливу справу. Поки наші родини в теплі зустріли Новий рік і сьогодні готуються до святкування Різдва Христового, там, на сході, бійці виборюють для нас мирне і щасливе майбутнє і їм у період новорічно-різдвяних свят особливо потрібно наша підтримка і допомога.
Ліпили та варили готові партії українських смаколиків на кухнях: Пустомитівської ЗОШ №1 та Пустомитівської ЗОШ №2, Зимноводівської ЗОШ №1, Оброшинської ЗОШ, Старосільської ЗОШ, Звенигородської ЗОШ, Семенівської ЗОШ, Сокільницької ЗОШ,  Ставчанського НВК, Милятичівської ЗОШ, Підбірцівської ЗОШ, Наварійської ЗОШ-гімназії, Борщовицького НВК, Будьківської ЗОШ, Лисиничівської ЗОШ, ДНЗ №3 м. Пустомити та ДНЗ с. Містки. Опісля готову страву з маслом насипали у відра і підполковник запасу, ветеран військової частини А2166 с. Липники Пустомитівського району, Юрій Давидов вантажив їх в автомобілі та вирушив на схід до захисників в зону АТО.
На закінчення, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Степанович щиро подякував усім, хто незважаючи на вихідні і святкові дні, присвятив свій час не відпочинку, а вирішив трохи попрацювати задля благородної справи.