Головою Пустомитівської райдержадміністрації було розглянуто депутатське звернення
altaltДнями, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів робочу нараду з керівником апарату райдержадміністрації Юрієм Четирбуком, начальником відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікації з громадкістю Наталією Антосюк та начальником юридичного відділу Надією Голець щодо депутатського запиту, який стосується отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства ТзОВ “Біогумус”.
У даному зверненні депутата Давидівської сільської ради (ОТГ) Дяків Віталія Борисовича зазначено, що до нього неодноразово звертаються мешканці села в усній формі щодо діяльності вищеназваного підприємства. Люди скаржаться на задимлення, неприємний запах та інше; що дане підприємство працює й у нічний час, чим створює додаткові незручності місцевим жителям.
Тож, під час наради голова райдержадміністрації Ігор Степанович дав доручення окремим працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації зібрати повну інформацію щодо загроз та ризиків для здоров'я місцевого населення від існуючих та новостворених джерел забруднення.