На Пустомитівщину привезли Вифлеємський Вогонь Миру
altЩороку благодатний вогонь з Вифлеєму напередодні різдвяних свят із рук в руки передають через скаутів. Цій традиції вже понад три десятки років. Починають естафету австрійські скаути, а далі вогонь зі Святої землі долає кордони багатьох країн як символ єднання християн напередодні Різдва Христового.
Представники Національної скаутської організації України передають благодатний вогонь по всіх регіонах країни. 
altОтож в п'ятницю, 4 січня 2019 року, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка взяла участь у міжнародній акції передачі Вифлеємського Вогню Миру, яка щорічно відбувається в рамках українсько-польської співпраці на місці пропуску «Нижанковичі-Мальговичі» Старосамбірського району. Після чого, Галина Григорівна передаючи його працівникам райдержадміністраці висловила сподівання, що цей благодатний вогонь принесе злагоду, тепло, взаєморозуміння, душевний спокій та любов в кожну родину. 
Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою і впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.