Питання щодо перевезення пільгових категорій громадян розглядалось на сьогоднішній робочій зустрічі з окремими керівниками підприємств
altaltСьогодні, 10 січня, в залі районної ради (Грушевського, 35), голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь спільно зі своїм першим заступником Павлом Городечним та начальником управління соціального захисту населення Миколою Степованим провели робочу зустріч із перевізниками, що здійснюють на території Пустомитівського району пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування.
altaltaltРозпочав нараду голова райдержадміністрації Ігор Степанович, котрий проінформував присутніх про стан справ щодо забезпечення на території району безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян та наголосив на своєчасності відшкодування перевізникам за рахунок бюджетних коштів витрат на їх здійснення.
Заступник голови РДА Павло Михайлович довів до автоперевізників інформацію про зміни в законодавстві щодо забезпечення перевезення пасажирів автомобільним транспортом та проведення конкурсів на визначення перевізників, які забезпечують дані перевезення.
Начальник управління соціального захисту населення РДА Микола Володимирович проінформував присутніх про особливості проведення відшкодування перевізникам витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян та вимоги щодо обліку даних послуг.
Підвівши підсумки даної наради, було також обговорено питання дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці найманих працівників та відповідальність за порушення вимог трудового законодавства.