Проведено чергову розширену нараду щодо стану реалізації проектів, що фінансуються у 2019 році за кошти ДФРР
altaltПідсумки роботи 2018 року та заходи з реалізації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році обговорені на розширеній нараді під головуванням голови Пустомитівської райдержадміністрації Хрунь Ігоря Степановича сьогодні, 15 січня. 
Під час наради розглянуто ряд питань, зокрема, про стан реалізації проектів, що фінансуються у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку, організацію роботи щодо розробки, подання проектів та освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
altaltВ продовження, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Стасюк розповіла про підготовку проектів на конкурс з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.
Підсумовуючи дану нараду, очільник району додав, що необхідно активізувати роботу в даному напрямку, оскільки не всі громади квапляться з поданням проектів.
“Сьогодні об’єднанні територіальні громади отримують значну фінансову підтримку від держави на розвиток та розбудову інфраструктури ОТГ. Тому необхідно використати цю можливість у повному обсязі і реалізувати заплановане цьгоріч”, – додав Ігор Степанович.
 
Нагадаємо:
Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів на базовому рівні.
Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам.