Про організацію розроблення містобудівної документації на місцевому рівні йшлося на нараді в РДА
altСьогодні, 15 січня, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь спільно із начальником відділу містобудування та архітектури Віктором Ващуком провів нараду з питань організації розроблення містобудівної документації на місцевому рівні.
Віктор Миколайович зазначив, що сучасний стан розвитку держави ставить перед українською владою вимогу застосовувати стратегічне планування в усіх сферах життя. Сьогодні розвиток сприятливого для життя людей середовища залежить від генерального планування населених пунктів. Тому кожне місто та село повинно його мати. Саме таке завдання перед місцевими органами виконавчої влади поставив Глава держави Петро Порошенко. Адже без оновлення генпланів населених пунктів неможливий подальший розвиток територій, адже затверджений генеральний план є основою для розроблення плану зонування території, детального плану, програми соціально-економічного розвитку, галузевих схем інженерно-транспортної інфраструктури, документації із землеустрою та проектної документації на будівництво. Крім того, це дозволить пожвавити земельний ринок та залучити кошти в найбільш інвестиційно-привабливі території. 
У ході наради присутні порушували найбільш наболілі питання, які виникають у сфері розроблення містобудівної документації, проте на всі запитання були отримані змістовні відповіді.
Підсумовуючи нараду, голова районної державної адміністрації Ігор Степанович наголосив на важливості обговорюваних питань і подякував Віктору Миколайовичу за доступно та професійно представлені презентаційні матеріали.