Проведено зустріч регіонального розвитку села Гамаліївка Пустомитівського району
altalt12 листопада 2018 року, в Києві під головуванням Президента України Петра Олексійовича Порошенка відбулось засідання Ради регіонального розвитку за участі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Президент України наголосив, що в центрі будь-якої реформи, проекту чи дії має бути людина.
26 листопада 2018 року, у Львові відбулося засідання обласної Ради регіонального розвитку Львівської області, під головуванням голови Львівської обласної державної адміністрації Синютки Олега Михайловича. На Раді було представлено бачення та підхід до розроблення Плану перспективного розвитку територій до 2021 року. У межах засідання присутніх було ознайомлено з ходом реалізації реформи децентралізації на Львівщині.
З метою сприяння налагодження ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування у питаннях розроблення Перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки, 28 грудня 2018 року, було проведено, відповідно, засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівщини під головуванням голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича.
altaltСаме тому, з метою визначення пріоритетних об'єктів соціально-економічного та культурного розвитку, які могли б бути включені в План перспективного розвитку Львівської області на 2019-2021 роки, вчора, 15 січня 2019 року, розпочався об'їзд перших населених пунктів Пустомитівського района, а саме: с. Гамаліївка та Кам'янопіль.
По приїзді в перше село Гамаліївка, в Народний дім (вул. Грушевського, 160) очільник району Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, на початку заходу презентували присутнім основні здобутки та окреслили перелік першочергових завдань розвитку району, над реалізацією яких працюватимуть у 2019-2021 роках.
altalt«Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Наше спільне завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району. Кожна громада, шляхом обговорення з жителями кожного населеного пункту, має визначити свої пріоритети і сформувати перелік першочергових об’єктів, які будуть реалізовуватися», – зазначив Ігор Степанович.
altaltВ ході засідання обговорили питання:
 - досягнення в розбудові інфраструктури населеного пункту за останні 3 роки;
питання реалізації реформи децентралізації;
проблемні питання щодо організації пасажирських перевезень та електропостачання населеного пункту;
капітального ремонту доріг. 
altaltСвоїми успіхами та досягненнями поділився голова Мурованської ОТГ Петрух Зеновій Володимирович. А про плани розвитку  та виклики, які чекають ОТГ найближчим часом розповів староста Старостинського округу Дропа Богдан Михайлович, котрий розповів як живеться жителям даного села після утворення Мурованської ОТГ, до якої вони увійшли
Завершуючи захід голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь наголосив на тому, що сьогоднішнє перше засідання Ради регіонального розвитку села Гамаліївка дає старт громадському обговоренню Перспективного плану регіонального розвитку Пустомитівщини.
altalt«Хочу, щоб участь у цьому процесі взяв кожен небайдужий житель села. На основі ваших пропозицій, з урахуванням думки кожного, хто долучиться до роботи, ми якісно сформуємо перспективний план розвитку нашого району на 2019-2021 роки та, дотримуючись окреслених ним напрямків, спільно його реалізуємо. Маємо всі разом консолідуватись заради належного розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом», – зазначив на закінчення Ігор Степанович.