Проведено зустріч регіонального розвитку села Кам'янопіль Пустомитівського району
altaltЗ метою сприяння налагодження ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування у питаннях розроблення Перспективного плану розвитку Пустомитівського району на 2019-2021 роки, 28 грудня 2018 року, було проведено, відповідно, засідання Ради регіонального розвитку Пустомитівщини під головуванням голови Пустомитівської районної державної адміністрації Хрунь Ігоря Степановича.
Саме тому, з метою визначення пріоритетних об'єктів соціально-економічного та культурного розвитку, які могли б бути включені в План перспективного розвитку Львівської області на 2019-2021 роки, вчора, 15 січня 2019 року, розпочався об'їзд перших населених пунктів Пустомитівського района, а саме: с. Гамаліївка та Кам'янопіль.
По приїзді в наступне село Кам'янопіль, в Народний дім, очільник району Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, на початку заходу презентували присутнім основні здобутки та окреслили перелік першочергових завдань розвитку району, над реалізацією яких працюватимуть у 2019-2021 роках.
«Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації, утворений з метою налагодження altaltефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу. Наше спільне завдання – обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району. Кожна громада, шляхом обговорення з жителями кожного населеного пункту, має визначити свої пріоритети і сформувати перелік першочергових об’єктів, які будуть реалізовуватися», – зазначив Ігор Степанович.
В ході зустрічі обговорили наступні питання:
alt alt- досягнення в розбудові інфраструктури населеного пункту за останні 3 роки;
- плани щодо реалізації, реконструкції та ремонтів об'єктів соціально-культурної та житлово-комунальної інфраструктури в даному населеному пункті;
- щодо проведення капітального ремонту комунальних доріг, тротуарів та улаштування вуличного освітлення.
altaltСвоїми успіхами та досягненнями поділився голова Мурованської ОТГ Петрух Зеновій Володимирович. А про плани розвитку  та виклики, які чекають ОТГ найближчим часом розповів староста Старостинського округу Качмар Роман Миколайович, котрий розповів як живеться жителям даного села після утворення Мурованської ОТГ, до якої вони увійшли.
Завершуючи захід голова Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Хрунь наголосив на тому, що сьогоднішнє перше засідання Ради регіонального розвитку села Кам'янопіль дає старт громадському обговоренню Перспективного плану регіонального розвитку Пустомитівщини.
«Хочу, щоб участь у цьому процесі взяв кожен небайдужий житель села. На основі ваших пропозицій, з урахуванням думки кожного, хто долучиться до роботи, ми якісно сформуємо перспективний план розвитку нашого району на 2019-2021 роки та, дотримуючись окреслених ним напрямків, спільно його реалізуємо. Маємо всі разом консолідуватись заради належного розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом», – зазначив на закінчення Ігор Степанович.