Нарада щодо організації та підготовки до проведення сьогоднішньої зустрічі регіонального розвитку с. Сороки-Львівські та с. Мурловане Пустомитівського району
altСьогодні, 16 січня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів нараду щодо належної організації та підготовки до запланованого проведення засідання регіонального розвитку с. Сороки-Львівські та с. Муроване Пустомитівського району.
В ході наради були присутні: начальник відділу організаційної роботи та нагород Оксана Шилич та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Стасюк.
Ігор Степанович зазначив, що основними завданнями Ради регіонального розвитку є сприяння налагодженню ефективної взаємодії altрайдержадміністрації з органами місцевого самоврядування району щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку, вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку району, ефективного використання економічного потенціалу району, підвищення його інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності та вирішення проблемних питань життєзабезпечення населених пунктів району.
Одним з основних питань порядку денного засідання буде формування перспективного плану розвитку даних сіл на 2019-2021 року.
altЗустріч відбудеться сьогодні, 16 січня об 16:00 год, в с. Сороки-Львівські, в ЗОШ І-ІІІ ст. та об 17:30 год., в с. Муроване, в Мурованській ЗОШ І-ІІІ ст. (вул. Січових Стрільців, 43) за участю першого заступника голови Пустомитівської РДА Городечного Павла Михайловича, голови Пустомитівської районної ради Гички Галини Григорівни, очільників місцевих громад, депутатів, керівників структурних підрозділів РДА та представників громадськості.